Токарний верстат з ЧПУ Takumi H12

Особливість машини H12

H-серія технічно спроектована для металевого компонента, ливарного виробництва та крупно-напівфабрикатної обробки для штампувального поля, на якому лінійні рухи складаються з кулькових гвинтів і чотирьохсекційних боксів.

Централізована система автоматичного змащення
Централізована система автоматичного змащення високоякісної олійною інжектора разом з мідними трубами для всієї циркуляції мастила надає оптимальний змазуючий вплив на напрямні, кулькові гвинти і кожен ключовий компонент.

Система зворотного промивання
Конструкція похилої площини на шасі разом із задньою системою промивки холодоагенту робить чіп віддаленим ефективним.
Висока жорсткість та високоточна механічна конструкція

  • Основні механічні конструкції, такі як: основа, колона, сідло і т. п.,
  • Виготовлені з чавуну Meehanite з процесом термічної обробки, щоб звільнити залишкову напругу, щоб забезпечити кожен фактичний мініатюрний рух та підтримувати довгострокову точність.
  • З вбудованого чавуну коробчату підставу спроектовано таким чином, щоб воно підтримувалося чотирма шматочками бічних доріжок, завдяки яким велика та високоміцна опорна поверхня забезпечує оптимальну продуктивність та стабільність при надміцній механічній обробці.
  • Попередньо натягнутий тривісний кульковий гвинтик ефективно утримується від теплової деформації та підвищує стабільність точності позиціонування та точності повторюваності.

Автоматична зміна інструменту

  • 24-інструментальний, дисковий, інструментальний, стандартний
  • 32-інструментальний, ланцюговий, інструментальний магазин, опціонально

Дізнатися ціни